داشتن – خوردن فروشگاه اندروید اپلیکیشن

داشتن – خوردن: فروشگاه اندروید اپلیکیشن شناسایی همراه محققان اندروید دکمه خطر

گت بلاگز اخبار حوادث مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در منزل زندانی کرد

شامگاه شنبه گزارشی به پلیس ماهشهر و دادستانی شهرستان اعلام شد مبنی بر اینکه سه کودک 5 تا 12 ساله در یکی از شهرک‌های ماهشهر از سوی پدر و نامادری‌اش تحت شکنجه‌های

مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در منزل زندانی کرد

عبارات مهم : شکنجه

شامگاه شنبه گزارشی به پلیس ماهشهر و دادستانی شهرستان اعلام شد مبنی بر اینکه سه کودک 5 تا 12 ساله در یکی از شهرک های ماهشهر از سوی پدر و نامادری اش تحت شکنجه های شدید قرار گرفته اند.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله مأموران و قاضی کشیک به محل اعزام شدند. مأموران در بررسی های مقدماتی دو دختر 7 و 12 ساله و یک پسر 5 ساله را پیدا کردند که دست و دهانشان بسته بود و بر اثر ضرب و شتم بشدت مجروح شده است بودند.

سه کودک به بیمارستان انتقال یافتند و بعد از انجام تحقیقات تخصصی پدر آنها نیز یک روز بعد دستگیر و بازجویی از او شروع شد.

مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در منزل زندانی کرد

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: «بررسی های مقدماتی نشان می داد دختر 12 ساله فرزند همسر اول متهم بوده که بعد از جدایی والدینش با پدرش زندگی می کرد. این مرد 45 ساله مدتی بعد از جدایی بار دیگر ازدواج کرده و دختر و پسر 7 و 5 ساله فرزندان زن دوم او بودند که آنها نیز با فوت مادر تنها شده است بودند. این مرد میوه فروش با داشتن سه فرزند بار دیگر ازدواج کرده بود و از همسر سومش نیز یک دوقلو دارد. براساس تحقیقات و دلایل به دست آمده مشخص شد این سه خواهر و برادر ماه ها به وسیله نامادری ارزش مورد آزار و شکنجه قرار می گرفتند و در حال حاضر نیز این زن متواری شده است است.»

دادستان افزود: «متهم دستگیر شده است که میوه فروش هست، در همه جلسات بازجویی ادعا کرده همسر سومش در شکنجه و آزار فرزند ها بی تقصیر است.» وی گفته: همسرم جهت کمک به خرج خانواده با داشتن دو فرزند دوقلو کارگری می کند و در شکنجه فرزند ها نقشی ندارد. این مرد مدعی است که در طول روز دختر و پسر کوچکش را به خواهر بزرگشان می سپرده و چون او آنها را اذیت کرده مجبور به تنبیه اش شده است است ولی این بیانات با شواهد و مدارک ما سازگاری ندارد و دخالت نامادری فراری در این اتفاق هولناک قطعی است.

شامگاه شنبه گزارشی به پلیس ماهشهر و دادستانی شهرستان اعلام شد مبنی بر اینکه سه کودک 5 تا 12 ساله در یکی از شهرک‌های ماهشهر از سوی پدر و نامادری‌اش تحت شکنجه‌های

دادستان با اشاره به اینکه دوقلوهای این زن هر دو در سلامت کامل هستند، ادامه داد: «پرونده با عنوان کودک آزاری با جدیت در دست بررسی قرار دارد. بعد از اعلام گزارش حادثه، نهادهای حمایتی وارد عمل شده است اند و من نیز به عنوان مدعی العموم پیگیر این پرونده هستم. خودم به ملاقات فرزند ها رفتم و با آنها صحبت کردم در حال حاضر هر سه کودک بعد از تکمیل پرونده تحویل عمویشان شده است اند. تحقیقات جهت دستگیری نامادری و تعیین علت دقیق این اتفاق تلخ ادامه دارد.»

خبرنگار روزنامه کشور عزیزمان ایران افزوده است:ظاهرشان ژولیده و صورت و دست های کوچک ارزش مجروح و متورم شده است بود. هنگامی که مأموران دست های نحیف و لرزان دخترک را که میان طناب های ضخیم به هم گره خورده بود از هم باز می کردند دردی عمیق صورت اش را درهم پیچید ولی هنوز هم می ترسید ناله ای سر دهد. فقط اشک های سه کودک بی صدا روی گونه می غلتید، به محض رهایی به گوشه دیوار پناه بردند. چشمان خیسشان با وحشت اطراف را می کاوید. آشکارا می لرزیدند و باورشان نمی شد کابوس های وحشتناک اسارت و شکنجه آخر یافته باشد.

مردی با همدستی زن سومش،3فرزند همسران قبلی اش را با دستان طناب بسته در منزل زندانی کرد

واژه های کلیدی: شکنجه | فرزند | پرونده | تحقیقات | فرزندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz