داشتن – خوردن فروشگاه اندروید اپلیکیشن

داشتن – خوردن: فروشگاه اندروید اپلیکیشن شناسایی همراه محققان اندروید دکمه خطر

گت بلاگز اخبار بین الملل به رهبر استقلال کاتالونیا پناهندگی می دهیم / بلژیک

تئو فرانکن، وزیر مهاجرت بلژیک در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی این کشور از آمادگی بروکسل جهت اعطای پناهندگی سیاسی به کارلس پوجدمون خبر داد. آقای فرانکن تصر

به رهبر استقلال کاتالونیا پناهندگی می دهیم / بلژیک

بلژیک: به رهبر استقلال کاتالونیا پناهندگی می دهیم

عبارات مهم : بلژیک

تئو فرانکن، وزیر مهاجرت بلژیک در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی این کشور از آمادگی بروکسل جهت اعطای پناهندگی سیاسی به کارلس پوجدمون خبر داد. آقای فرانکن تصریح کرد پذیرش چنین درخواستی از سوی بلژیک «غیرمنطقی» نیست.

به گزارش یورونیوز، وزیر مهاجرت بلژیک با تاکید بر اینکه ممکن است پوجدمون در اسپانیا به زندان محکوم شود و زمینه برگزاری یک دادگاه عادلانه فراهم نیست، گفت در صورت مطرح شدن چنین تقاضایی از سوی رهبر کاتالانها، استرداد او به اسپانیا جهت مادرید بسیار مسئله خواهد شد.

به رهبر استقلال کاتالونیا پناهندگی می دهیم / بلژیک

بلژیک از معدود کشورهای اروپایی است که هنوز به شهروندان اروپایی پناهندگی سیاسی اعطا می کند و در این راستا بویژه با اسپانیا در سال های گذشته مسئله داشته هست. بلژیک پیش تر هم از استرداد یک زوج متهم به عضویت در شرکت اتا (شبه نظامیان باسک) به مادرید خودداری کرده بود. بلژیک بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی، راه حل بحران اخیر کاتالونیا را گفتگو بین مادرید و بارسلون می داند.

با وجودیکه در حال حاضر علت محکمی جهت مطرح شدن چنین درخواستی از سوی رهبر عزل شده است منطقه کاتالونیا وجود ندارد ولی کارلس پوجدمون در صورت میل به می تواند به بلژیک پناهنده شود. این درحالیست که او تنها یک روز بعد از اعلام استقلال کاتالونیا از اسپانیا خواستار «مقاومت دمکراتیک و مسالمت آمیز» کاتالانها در برابر دولت مرکزی اسپانیا شد که با اجرای اصل ۱۵۵ قانون اساسی و لغو خودمختاری این منطقه کنترل آن را در دست گرفته است.

تئو فرانکن، وزیر مهاجرت بلژیک در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی این کشور از آمادگی بروکسل جهت اعطای پناهندگی سیاسی به کارلس پوجدمون خبر داد. آقای فرانکن تصر

در همین حال مقامات دولت مرکزی اسپانیا از حضور احتمالی کارلس پوجدمون در انتخابات ماه دسامبر این منطقه استقبال کرده اند. طبق آخرین نظر سنجی ها احزاب استقلال طلب کاتالونیا از حمایت ۴۲.۵ درصد مردم برخوردارند در حالیکه احزاب مخالف جدایی حدود یک درصد زیاد از سوی مردم حمایت می شوند و احتمال پیروزی ارزش زیاد است.

واژه های کلیدی: بلژیک | استقلال | اسپانیا | پناهندگی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz